wczytywanie

O nas

Firma MAPI posiada kompleksową ofertę z zakresu fotowoltaiki. W naszym sklepie zakupią Państwo poszczególne komponenty instalacji PV do samodzielnego montażu. Dobierzemy, dostarczymy i zamontujemy każdy zestaw fotowoltaiczny. Oferujemy ponadto dobór, dostawę i montaż powietrznych pomp ciepła.

Produkty ze sklepu internetowego są dostępne dla Klientów z całej Polski. Natomiast naszą ofertę z zakresu montażu instalacji PV oraz pomp ciepła kierujemy do Klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych głównie z terenów południowej Polski.

Ukształtowanie terenu i klimat górski w zasadniczy sposób wpływa na wydajność elektrowni fotowoltaicznych i pomp ciepła, dlatego szczególną uwagę przykładamy do projektu instalacji fotowoltaicznej, doboru paneli i pomp ciepła. Każda lokalizacja w terenie górskim jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Dzięki doświadczeniu, nasze instalacje pracują efektywnie.

Doświadczenie zobowiązuje

Posiadamy doświadczenie, poparte wieloletnią obecnością na rynku energii odnawialnej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty produktowej i usługowej oraz do zakupów w naszym sklepie internetowym.

Kontakt

MAPI

ul. Biały potok 13C
34-450 Krościenko nad Dunajcem
NIP: 7352171052

+48 607 526 350 pv@pvmapi.pl
PVmapi lokalizacja
do_gory do_dolu