wczytywanie

Dostawa zamówień oraz dostępność produktów

Większość oferowanych na stronie internetowej pvmapi.pl paneli fotowoltaicznych, falowników oraz pozostałych produktów jest dostępnych dostępne od ręki na magazynie w naszej lokalizacji. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu wpłaty, w przypadku niektórych produktów wysyłanych na paletach lub dłużycy termin dostawy może potrwać od 2 do 7 dni.  Zamówienia wysyłamy kurierem na terenie całej Polski.

Przesyłki kurierskie drobnicowe dostarczane są firmami kurierskimi działającymi na polskim rynku. Przewoźnik ma 48 godzin (biorąc pod uwagę tylko dni robocze) na dostarczenie przesyłki. Większość przesyłek dostarczana jest w 24 godziny. Firma MAPI nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia wynikające z winy firmy kurierskiej.

Co jeżeli przesyłka przyjedzie do Państwa uszkodzona? Podstawową wymaganą rzeczą jest sporządzenie protokołu szkody lub braków z Kurierem. Protokół musi zawierać informacje o zewnętrznym naruszeniu przesyłek, w którym miejscu znajduje się szkoda i co zostało uszkodzone. Wszystkie reklamacje prosimy o przesyłanie na adres mailowy - pv@pvmapi.pl lub pocztą tradycyjną na adres - MAPI ul. Biały Potok 13C, 34-450 Krościenko nad Dunajcem.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu w godzinach od 9.00 do 16.00.

Kontakt

MAPI

ul. Biały potok 13C
34-450 Krościenko nad Dunajcem
NIP: 7352171052

+48 607 526 350 pv@pvmapi.pl
PVmapi lokalizacja
do_gory do_dolu